• 29.7.2020 účasť školy na projekte BSK v rámci obnovy objektov DSS
  • 2.9.2020 začiatok vyučovania v školskom roku 2020/2021
  • 17.9.2020 účasť žiakov na umeleckých dielňach UNESCO v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva
  • 23.9.2020 účasť žiakov na Župnom športovom dni
  • 25.9.2020 účasť žiakov na súťaži Módny návrhár 2020 v Ružomberku
  • 29.9.2020 účasť  na príprave a realizácii podujatia "Vráťme knihy do škôl"
  • september 2020 slávnostné otvorenie nového fotoateliéru školy
  • september 2020 slávnostné otvorenie výstavnej siene na Sklenárovej

kriteria 2021 2022

talentovky 2021

Škola umeleckého priemyslu, Sklenárova ul. 7, Bratislava - Úspešný projekt s Japonskom pokračuje

Už druhý rok pokračujeme v úspešnom projekte s japonským partnerom. Projekt ART MILES je orientovaný na trvalo udržateľné zdroje. V týchto dňoch sme dokončili našu časť výtvarného diela, ktorá je pripravená k odoslaniu do Japonska tak, aby mohla byť súčasťou výstavy počas letných olympijských hier 2021. Veríme, že tento rok sa OH uskutočnia a naši žiaci sa tešia na ďalší ročník, do ktorého sme opäť pozvaní. Toto pozvanie je pre nás veľkou výzvou, z každej krajiny sa totiž projektu zúčastňuje vždy iba jedna škola. My máme tak veľkú príležitosť ale aj zodpovednosť dobre reprezentovať Slovensko.

art mile_1
art mile_2