• 29.7.2020 účasť školy na projekte BSK v rámci obnovy objektov DSS
  • 2.9.2020 začiatok vyučovania v školskom roku 2020/2021
  • 17.9.2020 účasť žiakov na umeleckých dielňach UNESCO v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva
  • 23.9.2020 účasť žiakov na Župnom športovom dni
  • 25.9.2020 účasť žiakov na súťaži Módny návrhár 2020 v Ružomberku
  • 29.9.2020 účasť  na príprave a realizácii podujatia "Vráťme knihy do škôl"
  • september 2020 slávnostné otvorenie nového fotoateliéru školy
  • september 2020 slávnostné otvorenie výstavnej siene na Sklenárovej

Škola umeleckého priemyslu, Sklenárova ul. 7, Bratislava - Módna línia mladých 2018

13. apríla tohto roku v 13. ročníku  celoštátnej súťaže s medzinárodnou účasťou  „Módna línia mladých 2018“ predstavilo to najlepšie zo svojej tvorby 21 škôl zo Slovenska, Čiech a Ukrajiny  prostredníctvom 650 súťažných modelov. Odborná porota tejto súťaže je vždy tradične veľmi prísna ale treba povedať, že aj objektívne posúdi každý detail predstavovanej kolekcie, aby čo najlepšie pripravila mladých autorov na neľahké pôsobenie na poli odevného dizajnu. Preto nás nesmierne teší, že ako jediná z troch zúčastnených bratislavských škôl sme si odniesli cenu. Kolekcia našich študentov "Prechádzka" získala 1. miesto v kategórii scénická a historická odevná tvorba.

MLM_1
MLM_2