• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

social facebook box blue Twitter Logo

Pripravujeme

  • 23.11.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 14 hostí 
Úspech v Bruseli PDF Tlačiť E-mail
Nedeľa, 04 Máj 2014 12:14

Brusel 2014 Michal BrezaMimoriadny úspech dosiahli naši študenti vo výtvarnej súťaži „Migranti v Európe“. V súťaži vyhlásenej Európskou komisiou pre študentov škôl zameraných na umelecké odbory, grafiku a komunikáciu zo všetkých 27 členských štátov Európskej únie a Chorvátska boli za Slovenskú republiku do výberu finalistov, ktorých práce budú v Bruseli vystavené, zaradené práce našich študentov Zuzany Bottovej a Michala Brezu.     

 
Deň narcisov PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 29 Apríl 2014 15:46

den narcisovDňa 11. apríla 2014 sa žiaci našej školy zúčastnili charitatívnej zbierky občianskeho združenia Liga proti rakovine "Deň narcisov". Tohtoročný Deň narcisov sa niesol pod heslom - Deň, keď sú slová zbytočné. Počas celého dňa, so žiadosťou o pomoc pre chorých na rakovinu, žiaci aktívne oslovovali predovšetkým občanov mestskej časti Ružinov. Veľké pochopenie a spoluúčasť na charitatívnej zbierke našli na Úrade Bratislavského samosprávneho kraja.

 
Vzácne kovy z Módnej línie mladých 2014 PDF Tlačiť E-mail
Streda, 16 Apríl 2014 13:44

mlm 2014 3Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, Prešovský samosprávny kraj, Obvodný úrad Prešov a Stredná odborná škola podnikania Prešov pripravili aj tento rok, 11. apríla 2014, už 9. ročník celoslovenskej súťaže s medzinárodnou účasťou Módna línia mladých v Parku kultúry a oddychu v Prešove. Vo veľkej  konkurencii z 500 predvádzaných modelov naši študenti zo študijného odboru kostýmová tvorba vybojovali dve tretie miesta a to v kategórii Scénická a historická tvorba za kolekciu MYTOLÓGIA a v kategórii Módne doplnky za kolekciu odevov pod názvom ORANGE.

Viac fotografí nájdete v našej fotogalérii.

 
Európa v škole PDF Tlačiť E-mail
Streda, 16 Apríl 2014 13:41

diplom sisulakovaCenné 3. miesto priniesla z krajského kola súťaže Európa v škole, v kategórii písomné práce – slovenský jazyk, študentka II. ročníka študijného odboru animovaná tvorba Lenka Šišuláková. Keďže dobrý scenár je základom dobrého animovaného filmu, zdá sa, že prvý krok k úspešnému ukončeniu štúdia už urobila.

 
Úspech v dekanátnom kole Biblickej olympiády PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 11 Apríl 2014 13:58

diplom nemethovaVšestrannosť v rozvoji našich žiakov dokazuje aj úspech dvoch študentiek Magdalény Červeňanskej a Barbory Némethovej v Biblickej olympiáde stredných škôl. Podelili sa spolu o 1. miesto v dekanátnom kole tejto súťaže. Úspech je o to cennejší, že obe sú len študentkami prvého ročníka. Veríme, že budú prinášať škole víťazstvá po celé štyri roky štúdia.

Oba diplomy nájdete v našej fotogalérii.

 
<< Začiatok < Dozadu 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Dopredu > Koniec >>

Stránka 45 z 53