• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

social facebook box blue Twitter Logo

Pripravujeme

  • 16.02.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 41 hostí 
Vzácne kovy z Módnej línie mladých 2014 PDF Tlačiť E-mail
Streda, 16 Apríl 2014 13:44

mlm 2014 3Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, Prešovský samosprávny kraj, Obvodný úrad Prešov a Stredná odborná škola podnikania Prešov pripravili aj tento rok, 11. apríla 2014, už 9. ročník celoslovenskej súťaže s medzinárodnou účasťou Módna línia mladých v Parku kultúry a oddychu v Prešove. Vo veľkej  konkurencii z 500 predvádzaných modelov naši študenti zo študijného odboru kostýmová tvorba vybojovali dve tretie miesta a to v kategórii Scénická a historická tvorba za kolekciu MYTOLÓGIA a v kategórii Módne doplnky za kolekciu odevov pod názvom ORANGE.

Viac fotografí nájdete v našej fotogalérii.

 
Európa v škole PDF Tlačiť E-mail
Streda, 16 Apríl 2014 13:41

diplom sisulakovaCenné 3. miesto priniesla z krajského kola súťaže Európa v škole, v kategórii písomné práce – slovenský jazyk, študentka II. ročníka študijného odboru animovaná tvorba Lenka Šišuláková. Keďže dobrý scenár je základom dobrého animovaného filmu, zdá sa, že prvý krok k úspešnému ukončeniu štúdia už urobila.

 
Úspech v dekanátnom kole Biblickej olympiády PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 11 Apríl 2014 13:58

diplom nemethovaVšestrannosť v rozvoji našich žiakov dokazuje aj úspech dvoch študentiek Magdalény Červeňanskej a Barbory Némethovej v Biblickej olympiáde stredných škôl. Podelili sa spolu o 1. miesto v dekanátnom kole tejto súťaže. Úspech je o to cennejší, že obe sú len študentkami prvého ročníka. Veríme, že budú prinášať škole víťazstvá po celé štyri roky štúdia.

Oba diplomy nájdete v našej fotogalérii.

 
Ocenenie nášho pedagóga PDF Tlačiť E-mail
Nedeľa, 06 Apríl 2014 19:45

den ucitelov 1Pri príležitosti Dňa učiteľov Bratislavský samosprávny kraj vždy oceňuje tých najlepších spomedzi učiteľov, vychovávateľov a majstrov odborného výcviku zo svojich župných škôl. Tento školský rok sa tejto pocty dostalo aj nášmu zástupcovi riaditeľky, pánovi profesorovi Ing. Milanovi Búcimu, PhD. Tešíme sa spolu s ním a úprimne blahoželáme.

Viac fotografí nájdete v našej fotogalérii.

 
Oceňovanie pedagógov v Starom meste PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 01 Apríl 2014 11:57

den ucitelov 2014 2Pri príležitosti Dňa učiteľov, 25. marca 2014, oceňovala starostka Mestskej časti Bratislava – Staré mesto, pani Tatiana Rosová, najúspešnejších, najaktívnejších a najzodpovednejších pedagogických zamestnancov zo svojich materských a základných škôl. Výnimočnosť udalosti a slávnostnú atmosféru v historických priestoroch Zichyho paláca umocnili aj naše študentky v krásnych dobových kostýmoch, ktoré sú už tradične pri tomto akte nápomocné.  

Viac fotografí nájdete v našej fotogalérii.

 
<< Začiatok < Dozadu 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Dopredu > Koniec >>

Stránka 42 z 50