• 16.3.2020 PRIJÍMACIE TALENTOVÉ SKÚŠKY

• 23.1.2020  "Deň otvorených dverí" od 9.30 hod do 17.30 hod.
  • 8.-14.2.2020 Lyžiarsky kurz študentov
  • 5.3.-7.3.2020 prezentácia školy vo Varšave
  • Účasť študentov na realizácii  muzikálu v divadle Nová scéna

korona banner

Prijímacie (talentové) skúšky PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 14 Apríl 2020 13:35

virus-4810549 640V zmysle ustanovenie MŠVVaŠ SR termíny prijímacích skúšok na stredné školy na overenie špeciálnych schopností, zručností alebo nadania - TALENTOVÉ SKÚŠKY - SA USKUTOČNIA V ROZSAHU JEDNÉHO KALENDÁRNEHO TÝŽDŇA NAJSKÔR JEDEN TÝŽDEŇ OD ODVOLANIA PRERUŠENIA VYUČOVANIA. Pre jednotlivé stredné školy konkrétne termíny určia okresné úrady, odbory školstva v sídle kraja v spolupráci s riaditeľmi škôl.

Prihlášky na štúdium je ešte stále možné posielať.  Na prihláškach na štúdium na strednej škole pre školský rok 2020/2021 (ID 056) nie je potrebné vyplniť potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti.

Pre prípad konania prijímacích skúšok elektronicky je potrebné, aby každý uchádzač mal na prihláške uvedený e-mailový kontakt, prostredníctvom ktorého je možné s ním,  (resp. s jeho zákonným zástupcom) komunikovať.

Oznámenie o prerušení výučby PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 16 Marec 2020 01:01

virus-4810549 640

Minister školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v dôsledku ohrozenia života a zdravia detí, žiakov alebo zamestnancov škôl a školských zariadení na základe rozhodnutia hlavného hygienika a záverov Ústredného krízového štábu, ktoré je zapríčinené šírením respiračného ochorenia vyvolaného novým koronavírusom COVID-19 v nadväznosti na prerušenie vyučovania od 16. marca 2020 do 29. marca 2020 prerušuje aj naďalej vyučovanie na školách a školských zariadeniach v období od 30. marca 2020 do odvolania. Na základe uvedeného bude budova Školy umeleckého priemyslu, Sklenárova 7, 824 89 uzatvorená a vyučovanie v škole prerušené.

Informácie pre rodičov ako postupovať pri vybavovaní ošetrovného v prípade podozrenia na koronavírus nájdete na stránke Sociálnej poisťovne. Pri podozrení na koronavírus kontaktuje svojho lekára len telefonicky k dispozícii je aj infolinka tel. číslo 0800 221 234.

V záujme ochrany zdravia Vás i všetkých našich zamestnancov Vás žiadame, aby ste svoje dotazy, požiadavky a žiadosti zasielali do školy v elektronickej forme na adresu uvedenú na stránke školy www.zsssvba.sk alebo na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. . V prípade nutnosti osobného stretnutia je toto možné uskutočniť až po telefonickom dohovore. Školu môžete kontaktovať na tel. čísle 0910 881 887 v pracovných dňoch od 8:00 do 11:00h. Uvedené telefónne číslo bude k dispozícii výlučne v dobe mimoriadnych opatrení prijatých Krízových štábom SR.

O akýchkoľvek zmenách Vás budeme informovať na webových stránkach školy.

Cieľom prerušenia vyučovania a uzavretia školy nie je vyvolávať paniku a znepokojenie, ale naopak záujem na tom, aby sa predišlo šíreniu nákazy a aby sme ochránili nielen žiakov či zamestnancov školy, ale všetkých občanov, ktorí školské priestory využívajú.

S pozdravom

Ing. Milan Búci, PhD. v.r.

riaditeľ školy

Vianočný turnaj vo florbale PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 19 December 2019 01:00

florbal 2019 2Dňa 17.12.2019 sa konal na škole vianočný florbalový turnaj. Vydarenej akcie sa zúčastnilo šesť družstiev z 8 tried školy /I.C, II.A, II.B, II.C, III.B, III.C, IV.C, IV.A/ Na turnaji prevládala bojovnosť a zdravá súťaživosť. Jednotlivé zápasy boli vyrovnané a odohrali sa v duchu fair play. Turnaja sa zúčastnilo jedenásť dievčat, ktoré svojimi výkonmi zatienili aj niektorých spolužiakov. Víťazom sa stalo družstvo v zložení: Kavický, Kotlár, Vranovič, Mešár, Tomanová, Maráková, Fazekaš a Suchý z tried IV.A, IV.C a II.A. Najlepším strelcom bol Tomáš Vranovič /IV.A/ s piatimi strelenými gólmi a celkovo padlo do bránok 57 gólov.

Predvianočná Viedeň PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 19 December 2019 01:00

Odborna exkurzia Vieden 2019 1Každoročne sa veľkému záujmu študentov teší odborná exkurzia do predvianočnej Viedne. Nebolo to inak ani tento rok, vypravili sme tam dva plné veľké autobusy. Okrem expozícií v múzeách a galériách študenti navštívili nádherne vyzdobené a vysvietené viedenské vianočné trhy.

Silná ruka stredoškolákov PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 16 November 2019 01:00

Silna ruka 2019 2Dňa 15. novembra 2019 sme sa zúčastnili Krajského kola súťaže v pretláčaní pravou rukou  „Silná ruka“. Našu školu reprezentovali štyria žiaci Timotej Trochta, David Šiša, Ľudovít Klena a Karin Ničová. Na medaily sme síce nedosiahli, ale za dosiahnuté výsledky a reprezentáciu školy všetkým žiakom úprimne ďakujeme a tešíme sa, že športové zápolenie nie je cudzie ani budúcim umelcom.

<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 1 z 39