• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

social facebook box blue Twitter Logo

Pripravujeme

  • 29.7.2020 účasť školy na projekte BSK v rámci obnovy objektov DSS
  • 2.9.2020 začiatok vyučovania v školskom roku 2020/2021
  • 17.9.2020 účasť žiakov na umeleckých dielňach UNESCO v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva
  • 23.9.2020 účasť žiakov na Župnom športovom dni
  • 25.9.2020 účasť žiakov na súťaži Módny návrhár 2020 v Ružomberku
  • 29.9.2020 účasť  na príprave a realizácii podujatia "Vráťme knihy do škôl"
  • september 2020 slávnostné otvorenie nového fotoateliéru školy
  • september 2020 slávnostné otvorenie výstavnej siene na Sklenárovej

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 14 hostí 
Deň župných škôl Nivy Bratislava PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 11 Október 2021 00:00

Aj tento rok sa naša škola zapojila do Dňa župných škôl v Bratislave. Ponúkli sme tam len malú ochutnávku pestrej ponuky našich odborov. Veríme, že epidemiologická situácia bude aspoň natoľko priaznivá, a čoskoro Vás budeme môcť privítať osobne aj u nás v škole na Dni otvorených dverí, kde si budete môcť odbory pozrieť detailnejšie. Ak Vás nebudeme môcť pozvať na prezenčný Deň otvorených dverí, určite ho pripravíme virtuálne. Predsa slovami pána ministra školstva “Výber strednej školy je krokom, ktorý ovplyvní Vaše ďalšie kroky a Vašu životnú budúcnosť.”

SnímkaDZP2021

 
Pokračujeme v projekte Pridružené školy UNESCO PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 04 Október 2021 00:00

UNESCO 1Ako každý rok, aj teraz sa konalo stretnutie škôl zapojených do projektu Pridružené školy UNESCO. Sme jednou z 22 slovenských škôl, ktoré sú aktívne zapojené v tomto projekte. Pozývame aj Vás na krátku virtuálnu prehliadku diel našich študentov, ktoré ozdobili rokovaciu sálu stretnutia a ktorá sa stretla s obdivom všetkých účastníkov stretnutia.

https://youtube.com/watch?v=dHKkJkW4DWI&

 
Letná škola pomáha zlepšiť prípravu našich študentov PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 06 September 2021 00:00

Aj naša škola sa cez prázdniny zapojila do projektu Letná škola. Zúčastnili sa jej študenti odborov kostýmová tvorba a maskérska tvorba. Každý deň, ktorý využili na doplnenie svojich praktických vedomostí a zručností, bol prínosom pre zvládnutie náročných požiadaviek na absolventov jedinečných študijných odborov, ktorí tvoria scénické výpravy pre film, divadlo a televíziu.

 
Opäť vystavujeme v Poľsku PDF Tlačiť E-mail
Streda, 08 September 2021 00:00

Sklenárka Plenér Varšava 2Medzinárodná spolupráca školy nás opäť zaviedla do Poľska. 3.septembra 2021 sa v Krakove v Galérii slovenského umenia Spolku Slovákov v Poľsku uskutočnila vernisáž výstavy Scenicart, ktorá prezentuje tvorbu študentov a odborných pedagógov našej školy.

 
Oslava Dňa ústavy SR v Poľsku PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 06 September 2021 00:00

varsava dvoranova-15Veľvyslanec SR v Poľsku, pri príležitosti Dňa ústavy SR usporiadal pre diplomatické zbory v Poľsku koncert svetoznámej opernej speváčky Adriany Kučerovej. Koncert sa uskutočnil v exkluzívnych priestoroch oranžérie v Lazienkach. Na príprave a realizácii tejto významnej udalosti sa podieľali aj študenti a učitelia našej školy. Veľký záujem vyvolali prezentované scénické kópie dobových kostýmov. Najväčší obdiv však získala dizajnová kolekcia šiat, ktorá znázorňuje priateľstvo oboch krajín na spojení dominánt Bratislavy s Kúpeľným kráľovský palácom v Lazienkach. Kolekcia je umiestnená na veľvyslanectve SR vo Varšave, kde reprezentuje um a talent našich študentov.

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 1 z 42