CINEAMA 2015 - víťazstvo na každý prst ruky PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 26 Marec 2015 00:00

cineama 2015Aj v roku 2015 sa naši žiaci zúčastnili najstaršej a najprestížnejšej celoštátnej súťaže v oblasti amatérskej filmovej tvorby na Slovensku „CINEAMA 2015“. V krajskom kole tejto súťaže naši žiaci plne ovládli kategóriu animovaný film (veková kategória od 17 do 21 rokov) v ktorej si odniesla Monika Markovičová 1. miesto, Ivan Kovács 2. miesto a Adam Sadloň 3. miesto. V kategórii hraný film si naši žiaci Soňa Nôtová a Kristián Ružička odniesli zo súťaže 2 a 3. miesto a zároveň postup do celoštátneho kola, ktoré sa uskutoční 5. – 7. júna 2015. Z tej istej súťaže si Richard Kovács odniesol čestné uznanie v kategórii hraný film v skupine A (autori do 16 rokov) za film „Paranormal class“. Všetkým oceneným blahoželáme k úspechu a veríme, že sa presadia aj v celoštátnej konkurencii.