• 16.02.2023  Deň otvorených dverí

Študentský film putuje do Bruselu PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 15 Február 2014 23:31

01ceruzka2V celoslovenskej súťaži Zodpovedne.sk zameranej na prevenciu negatívnych javov spojených s používaním nových technológií alebo na ich pozitívne využívanie, získali študenti študijného odboru animovaná tvorba III. A triedy „Zlaté ocenenie“ – špeciálnu cenu za najzodpovednejšiu animáciu. Ich spoločný film poputuje ďalej na výstavu obdobných diel detí a mládeže z celej Európy do Bruselu.

Fotoukážky z filmu si môžete pozrieť v našej fotogalérii a v najbližších dňoch zverejníme aj samotný film.