• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

social facebook box blue Twitter Logo

Pripravujeme

  • 16.02.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 15 hostí 
Jún plný súťaží a výhier PDF Tlačiť E-mail
Nedeľa, 30 Jún 2013 18:00

Poprad 2013Posledný mesiac školského roka sme začali okrem maturitných skúšok aj oslavou víťazstva v celoslovenskej internetovej súťaži „Školský talent“, v ktorej svojím videom jednoznačne vyhral náš študent Miroslav Kuruc.

Už 5. júna sme sa zasa tešili z troch ocenení v celoslovenskej výtvarnej súťaži „Prečo som na svete rád/rada“. Študentka Liliana Nyesová v nej získala 2. miesto, Emília Vávrová cenu generálneho riaditeľa sekcie kontroly a inšpekčnej služby Ministerstva vnútra SR a Andrej Cích cenu nadácie Emílie a Michala Kováčovcov.

O dobré meno školy sa postarali aj študenti študijného odboru scénické výtvarníctvo – kostýmová tvorba v celoštátnej súťaži „Módne inšpirácie Poprad“. Študentka Katarína Sandnerová obsadila so svojou „Frídou“ 3. miesto a kolektív študentov II. ročníka s kolekciou „Botanika“ 2. miesto.  Z Popradu sme si v tomto mesiaci priviezli aj ďalšie ocenenia. Fotografie si môžete pozrieť v našej fotogalérii.

V celoštátnej výtvarnej súťaži „Hry s umením“ získali Denisa Lacková a Karin Horváthová 2. miesto.

Ďalší úspech priniesla medzinárodná súťaž Animofest 2013, kde boli filmy študentov Frederika Vaněčka a Lindy Gerecovej ocenené čestným uznaním.

animofest2013