• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

social facebook box blue Twitter Logo

Pripravujeme

  • 29.7.2020 účasť školy na projekte BSK v rámci obnovy objektov DSS
  • 2.9.2020 začiatok vyučovania v školskom roku 2020/2021
  • 17.9.2020 účasť žiakov na umeleckých dielňach UNESCO v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva
  • 23.9.2020 účasť žiakov na Župnom športovom dni
  • 25.9.2020 účasť žiakov na súťaži Módny návrhár 2020 v Ružomberku
  • 29.9.2020 účasť  na príprave a realizácii podujatia "Vráťme knihy do škôl"
  • september 2020 slávnostné otvorenie nového fotoateliéru školy
  • september 2020 slávnostné otvorenie výstavnej siene na Sklenárovej

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 38 hostí 
Prostějovská zlatá jehla 2013 PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 16 Máj 2013 12:00

 

Rovnako ako v školskom roku 2011/2012 aProstejov2013j v tomto roku naši kostýmoví výtvarníci doslova prevalcovali tvrdú medzinárodnú konkurenciu a kolekciou „Montfaild“ v najviac obsadenej kategórii „Záhrada“ získali v súťaži Prostějovská zlatá jehla opäť zlato. Takto hodnotí po súťaži prácu našej školy nezávislý fotograf: „Chtěl bych blahopřát studentům, kteří pod vaším vedením zhotovili ty nádherné kolekce, které předváděli minulý týden v Prostějově. „Perly orientu“ byly krásné a pečlivě zpracované, ale kolekce „Montfaild“ díky věčšine svých modelů doslova brala dech. Bylo to jako z jiného světa.“ (Ladislav Polák; www.kalop.eu)

Víťazné kostýmy navrhli a zrealizovali študenti II. a III. ročníka študijného odboru scénické výtvarníctvo – kostýmová tvorba.

Fotografie si môžete pozrieť v našej fotogalérii.