• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

social facebook box blue Twitter Logo

Pripravujeme

  • 24.2.2022  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 43 hostí 
Módna línia mladých 2013 PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 12 Apríl 2013 11:00

Tradične s viacerými oceneniami sa vracajú študenti študijného odboru scénické výtvarníctvo - kostýmová tvorba z celoslovenskej súťaže s medzinárodnou účasťou – Módna línia mladých. Nebolo to inak ani tento rok. Študentka Paula Džamková získala 3. miesto kostýmom „Antonio Salieri“ v kategórii „Scénická historická odevná tvorba“. V tej istej kategórii kolektív žiakov III. ročníka získal 2. miesto kolekciou odevov „Landsknechti“. Na Slovensku je veľa škôl odevného dizajnu, ale len niektoré z nich sú pravidelne oceňované v profesijných súťažiach. Naša škola k nim rozhodne patrí.