• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 13 hostí 
Ocenenie našej študentky na medzinárodnej súťaži študentských krátkych filmov o ľudských právach vo Viedni PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 15 December 2023 00:00

Cieľom medzinárodnej ľudskoprávnej súťaže - Súťaž študentských krátkych filmov o ľudských právach 2023/ International Human Rights Film Festival (This Human World 2023), organizovanej pod záštitou Informačného centra OSN (UNIS) Viedeň s partnerskými organizáciami - je šíriť povedomie o Všeobecnej deklarácii ľudských práv. Témou tohto roka bolo "Čo znamenajú pre Teba a Tvoju/ našu budúcnosť?" (The Future Is Ours To See).  Súťažou sa zároveň pripomínalo 75. výročie Všeobecnej deklarácie ľudských práv. Do súťaže sa zapojili študenti a študentky od 10 do 20 rokov z rozličných krajín. S radosťou môžeme oznámiť, že jednou z ocenených je aj naša študentka Barbora Telekešová, ktorá súťažila so svojím filmom Gaia.