• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 65 hostí 
„Učíme sa“ od našich úspešných absolventov PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 09 December 2023 00:00

8 Učíme sa od našich úspešných absolventovV študijnom odbore maskérska tvorba sme na besede a workshope privítali nášho bývalého študenta Tomáša Graneca, ktorý je dnes mimoriadne úspešným maskérom a kaderníkom s vlastným kaderníckym štúdiom. Venuje sa česaniu nielen súčasných spoločenských či svadobných účesov, ale aj historickým účesom, ktoré vystavuje na mnohých podujatiach či samostatných výstavách.