• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

social facebook box blue Twitter Logo

Pripravujeme

  • 29.7.2020 účasť školy na projekte BSK v rámci obnovy objektov DSS
  • 2.9.2020 začiatok vyučovania v školskom roku 2020/2021
  • 17.9.2020 účasť žiakov na umeleckých dielňach UNESCO v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva
  • 23.9.2020 účasť žiakov na Župnom športovom dni
  • 25.9.2020 účasť žiakov na súťaži Módny návrhár 2020 v Ružomberku
  • 29.9.2020 účasť  na príprave a realizácii podujatia "Vráťme knihy do škôl"
  • september 2020 slávnostné otvorenie nového fotoateliéru školy
  • september 2020 slávnostné otvorenie výstavnej siene na Sklenárovej

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 10 hostí 
Súťažíme, víťazíme PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 23 November 2012 10:00

V  XVII. ročníku celoslovenskej súťaže Výtvarné alternatívy 2012, ktorú organizuje MŠVVaŠ SR a ZUŠ Imra Weinera Kráľa v Považskej Bystrici, v kategórii „Tvorba netradičných odevov a módnych doplnkov“ na tému „Hudba“ získala 1. miesto naša žiačka Martina Puterová. Napriek výsostne umeleckému zameraniu školy, darí sa nám aj napr. v oblasti športu. Dominika Sedláková vybojovala pre školu krásne 3. miesto v celoslovenskej športovej súťaži „Zo školských lavíc do atletickej haly Elán“.