• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 33 hostí 
Kvalitná príprava v škole, dobré uplatnenie v praxi PDF Tlačiť E-mail
Streda, 02 November 2022 19:59

Kvalita prípravy študentov v odbore maskérska tvorba sa potvrdzuje aj ich úspechmi v praxi. Naše bývalé študentky Dominika Gregorová a Barborka Hollá, ktoré počas štúdia usilovne praxovali v divadla Nová scéna, dnes využívajú získané skúsenosti a rozvíjajú svoj  talent v televíznych štúdiách TA3, TV JOJ (seriál Nemocnica), TV JOJ 24.