• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

social facebook box blue Twitter Logo

Pripravujeme

  • 16.02.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 27 hostí 
Skúmame možnosti vysokoškolského štúdia PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 20 Október 2022 00:00

20. októbra 2022 sa boli naši študenti pozrieť na Filmovom festivale Áčko, na fakulte televízie a filmu VŠMU. Po premietaní súťažných filmov si mali možnosť pozrieť zvukové štúdio a otestovať v ňom najmodernejšiu techniku.

Filmovy festival Acko 1 Filmovy festival Acko 2 Filmovy festival Acko 3