• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

social facebook box blue Twitter Logo

Pripravujeme

  • 23.11.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 15 hostí 
Deň župných škôl PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 07 Október 2022 19:38

den zupnych skol .2022 1

Pre zvýšenie informovanosti žiakov základných škôl o možnostiach ďalšieho štúdia na strednej škole aj v tomto školskom roku pripravil náš zriaďovateľ, Bratislavský samosprávny kraj, Deň župných škôl. Tentokrát bol v obchodnom centre Bory Mall. Naša škola privítala vo výstavnom stánku množstvo potencionálnych uchádzačov o štúdium v odboroch, ktoré máme v študijnom programe. Pre lepšie zoznámenie sa s možnosťami štúdia u nás, všetkých záujemcov pozývame aj na Deň otvorených dverí, ktorý bude 10. novembra 2022.

den zupnych skol .2022 2 den zupnych skol .2022 3