Deň župných škôl PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 07 Október 2022 19:38

den zupnych skol .2022 1

Pre zvýšenie informovanosti žiakov základných škôl o možnostiach ďalšieho štúdia na strednej škole aj v tomto školskom roku pripravil náš zriaďovateľ, Bratislavský samosprávny kraj, Deň župných škôl. Tentokrát bol v obchodnom centre Bory Mall. Naša škola privítala vo výstavnom stánku množstvo potencionálnych uchádzačov o štúdium v odboroch, ktoré máme v študijnom programe. Pre lepšie zoznámenie sa s možnosťami štúdia u nás, všetkých záujemcov pozývame aj na Deň otvorených dverí, ktorý bude 10. novembra 2022.

den zupnych skol .2022 2 den zupnych skol .2022 3