• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

social facebook box blue Twitter Logo

Pripravujeme

  • 16.02.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 37 hostí 
Pridružené školy UNESCO PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 28 Apríl 2022 21:03

unescoV rámci projektu „Pridružené školy UNESCO“, ktorého sme súčasťou, máme možnosť získavať inovatívne vzdelávacie materiály, spoznať nové metódy učenia sa. K takýmto aktivitám patrila 28. apríla 2022 aj návšteva našich študentov v Univerzitnej knižnici v Bratislave, na zaujímavom seminári s témou „Ľudské práva a kritické myslenie“.

Fotografie nájdete na FB profile Univerzitnej knižnici v Bratislave.