• 29.7.2020 účasť školy na projekte BSK v rámci obnovy objektov DSS
  • 2.9.2020 začiatok vyučovania v školskom roku 2020/2021
  • 17.9.2020 účasť žiakov na umeleckých dielňach UNESCO v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva
  • 23.9.2020 účasť žiakov na Župnom športovom dni
  • 25.9.2020 účasť žiakov na súťaži Módny návrhár 2020 v Ružomberku
  • 29.9.2020 účasť  na príprave a realizácii podujatia "Vráťme knihy do škôl"
  • september 2020 slávnostné otvorenie nového fotoateliéru školy
  • september 2020 slávnostné otvorenie výstavnej siene na Sklenárovej

Oslava Dňa ústavy SR v Poľsku PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 06 September 2021 00:00

varsava dvoranova-15Veľvyslanec SR v Poľsku, pri príležitosti Dňa ústavy SR usporiadal pre diplomatické zbory v Poľsku koncert svetoznámej opernej speváčky Adriany Kučerovej. Koncert sa uskutočnil v exkluzívnych priestoroch oranžérie v Lazienkach. Na príprave a realizácii tejto významnej udalosti sa podieľali aj študenti a učitelia našej školy. Veľký záujem vyvolali prezentované scénické kópie dobových kostýmov. Najväčší obdiv však získala dizajnová kolekcia šiat, ktorá znázorňuje priateľstvo oboch krajín na spojení dominánt Bratislavy s Kúpeľným kráľovský palácom v Lazienkach. Kolekcia je umiestnená na veľvyslanectve SR vo Varšave, kde reprezentuje um a talent našich študentov.