• 29.7.2020 účasť školy na projekte BSK v rámci obnovy objektov DSS
  • 2.9.2020 začiatok vyučovania v školskom roku 2020/2021
  • 17.9.2020 účasť žiakov na umeleckých dielňach UNESCO v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva
  • 23.9.2020 účasť žiakov na Župnom športovom dni
  • 25.9.2020 účasť žiakov na súťaži Módny návrhár 2020 v Ružomberku
  • 29.9.2020 účasť  na príprave a realizácii podujatia "Vráťme knihy do škôl"
  • september 2020 slávnostné otvorenie nového fotoateliéru školy
  • september 2020 slávnostné otvorenie výstavnej siene na Sklenárovej

Štúdium na našej škole Vám prinesie úspech a uplatnenie v živote PDF Tlačiť E-mail
Streda, 24 Marec 2021 09:31

2021 MEDartCeloslovenská súťaž MED ART ponúka študentom aktívnym v mediálnych oblastiach posúdenie ich práce odborníkmi z praxe. V televíznej časti tejto súťaže výrazne zabodovali naše študentky 4. ročníka z odboru masmediálna tvorba. Karin Ničová sa stala víťazkou a Tereza Kubincová obsadila tretie miesto. V dobe, keď nás trápi pandémia a školy pracujú už takmer rok dištančnou formou, to dokazuje záujem študentov o štúdium, ich dobrú prípravu bez ohľadu na podmienky a tiež kvalitnú prácu učiteľov školy. Ocenené príspevky si možete pozrieť na http://medart.ku.sk/index.php/medart-2021/.