Úspešný projekt s Japonskom pokračuje PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 25 Február 2021 18:53

ART MILE 15Už druhý rok pokračujeme v úspešnom projekte s japonským partnerom. Projekt ART MILE je orientovaný na trvalo udržateľné zdroje. V týchto dňoch sme dokončili našu časť výtvarného diela, ktorá je pripravená k odoslaniu do Japonska tak, aby mohla byť súčasťou výstavy počas letných olympijských hier 2021. Veríme, že tento rok sa OH uskutočnia a naši žiaci sa tešia na ďalší ročník, do ktorého sme opäť pozvaní. Toto pozvanie je pre nás veľkou výzvou, z každej krajiny sa totiž projektu zúčastňuje vždy iba jedna škola. My máme tak veľkú príležitosť ale aj zodpovednosť dobre reprezentovať Slovensko.