• 29.7.2020 účasť školy na projekte BSK v rámci obnovy objektov DSS
  • 2.9.2020 začiatok vyučovania v školskom roku 2020/2021
  • 17.9.2020 účasť žiakov na umeleckých dielňach UNESCO v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva
  • 23.9.2020 účasť žiakov na Župnom športovom dni
  • 25.9.2020 účasť žiakov na súťaži Módny návrhár 2020 v Ružomberku
  • 29.9.2020 účasť  na príprave a realizácii podujatia "Vráťme knihy do škôl"
  • september 2020 slávnostné otvorenie nového fotoateliéru školy
  • september 2020 slávnostné otvorenie výstavnej siene na Sklenárovej

kriteria 2021 2022

talentovky 2021

ERASMUS – náš projekt bol úspešný PDF Tlačiť E-mail
Nedeľa, 04 Október 2020 21:56

Medzinárodná komisia projektu ERAZMUS vybrala náš projekt „Tradície regiónov očami študentov“ na realizáciu. Zámerom projektu je zvýšenie odborných zručností študentov vďaka výmene skúseností v oblasti tradičných umeleckých remesiel. Pôjde o spoluprácu žiakov stredných škôl zo šiestich krajín Európy: Česká republika, Chorvátsko, Nemecko, Rumunsko, Slovensko, Taliansko. Našu školu bude dielami žiakov reprezentovať predovšetkým študijný odbor scénické výtvarníctvo – kostýmová tvorba, ale aj ostatné študijné odbory sa budú podieľať na tvorbe výstupov z projektu – budú zhotovovať kalendár, katalóg, spracúvať fotodokumentáciu a dokumentárny film o realizácii projektu.