• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

social facebook box blue Twitter Logo

Pripravujeme

  • 29.7.2020 účasť školy na projekte BSK v rámci obnovy objektov DSS
  • 2.9.2020 začiatok vyučovania v školskom roku 2020/2021
  • 17.9.2020 účasť žiakov na umeleckých dielňach UNESCO v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva
  • 23.9.2020 účasť žiakov na Župnom športovom dni
  • 25.9.2020 účasť žiakov na súťaži Módny návrhár 2020 v Ružomberku
  • 29.9.2020 účasť  na príprave a realizácii podujatia "Vráťme knihy do škôl"
  • september 2020 slávnostné otvorenie nového fotoateliéru školy
  • september 2020 slávnostné otvorenie výstavnej siene na Sklenárovej

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 21 hostí 
Aj v čase mimoriadnej situácie sme získali ocenenia v súťažiach PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 10 August 2020 17:06

„Fotografická súťaž Pála Nádasiho“ (apríl 2020, Budapešť) – žiak prvého ročníka Ján Ajpek získal v mesiaci apríl hlavnú cenu v súťaži najznámejšieho maďarského fotografa https://www.facebook.com/111504417122447/posts/125613695711519/

 

„Fantastické tvory bývalých mitológií“ (február 2020, Trnava) – v rámci svojej vekovej kategórie obsadili Sofia Onishchenko a Mia Polášková 1. miesto.

2020 Onischenko Sofia2020 Polaskova Mia

 

„Film Fest Hrádok“ (marec 2020, Liptovský Mikuláš) – v celoštátnej súťaži získala Ema Diehelová 2. miesto

 

„Cineama 2020“ (august 2020, Bratislava) – v krajskom kole súťaže sme získali v rôznych kategóriách spolu 12 ocenení. Najlepšie výsledky sme mali v kategórii hraný film, kde Mária Dittová obsadila 1. miesto a Tomáš Vranovič 2. miesto. 1. miesto patrilo tiež Stelle Šuranskej v kategórii experiment a videoklip a žiaci Damián Szabó  a Lucia Petrovičová boli spoločne na 3. mieste v kategórii dokumentárny film  

  dittova maria bihun patrik diehelova ema petrovicova lucia szabo damian 

 

„AMFO 2020“ (jún 2020, Bratislava) – čestné uznanie v krajskom kole v kategórii amatérska fotografia dostal Michal Kirchmayer

  kirchmayer michal  AMFO 2020 Michal Kirchmayer

 

„Výtvarné spektrum 2020“ (júl 2020, Bratislava) – čestné uznanie s postupom do celoštátnej súťaže v kategórii kresba a grafika v krajskom kole získal Michal Gustafík.