• 16.3.2020 PRIJÍMACIE TALENTOVÉ SKÚŠKY

• 23.1.2020  "Deň otvorených dverí" od 9.30 hod do 17.30 hod.
  • 8.-14.2.2020 Lyžiarsky kurz študentov
  • 5.3.-7.3.2020 prezentácia školy vo Varšave
  • Účasť študentov na realizácii  muzikálu v divadle Nová scéna

korona banner

Slovensko, krajina v srdci Európy PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 22 Október 2019 01:00

SKvSE 2019 7Jedenásty ročník celoslovenskej výtvarnej súťaže a prehliadky žiackych prác s medzinárodnou účasťou bol venovaný veľkej osobnosti slovenského národa M.R.Štefánikovi. Odborná komisia vyberala z takmer 1400 doručených prác, ktoré dokazovali, že deti a mladí ľudia sa zaujímajú o našu históriu aj súčasnosť a zamýšľajú sa nad budúcnosťou krajiny. Vernisáž najúspešnejších prác spolu s oceňovaním víťazov súťaže sa konala 21. októbra 2019 v Dvorane Ministerstva kultúry SR. Naša škola, ako organizátor súťaže, pripravila pre účastníkov vernisáže aj tvorivé dielne, kde sa na chvíľu stali scénickými tvorcami.