Bedári PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 08 Október 2019 00:00

Bedari 6Úspešná spolupráca školy s divadlom Nová scéna v Bratislave pokračuje. Naše maskérky pod pedagogickým vedením Eišky Horvátovej ukázali svoju zručnosť a dobrú pripravenosť pre svoje povolanie zapojením sa do tvorivého kolektívu muzikálu Bedári, ktorý v týchto dňoch uviedlo v premiére divadlo Nová scéna v Bratislave. Aj profesionálny prístup a kusisko práce našich žiakov sa podieľa na mimoriadnom úspechu tohto svetoznámeho predstavenia, na príprave ktorého sa podieľali aj naši študenti kostýmovej a audiovizuálnej tvorby.