• 29.7.2020 účasť školy na projekte BSK v rámci obnovy objektov DSS
  • 2.9.2020 začiatok vyučovania v školskom roku 2020/2021
  • 17.9.2020 účasť žiakov na umeleckých dielňach UNESCO v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva
  • 23.9.2020 účasť žiakov na Župnom športovom dni
  • 25.9.2020 účasť žiakov na súťaži Módny návrhár 2020 v Ružomberku
  • 29.9.2020 účasť  na príprave a realizácii podujatia "Vráťme knihy do škôl"
  • september 2020 slávnostné otvorenie nového fotoateliéru školy
  • september 2020 slávnostné otvorenie výstavnej siene na Sklenárovej

korona banner

Bedári PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 08 Október 2019 01:00

Bedari 6Úspešná spolupráca školy s divadlom Nová scéna v Bratislave pokračuje. Naše maskérky pod pedagogickým vedením Eišky Horvátovej ukázali svoju zručnosť a dobrú pripravenosť pre svoje povolanie zapojením sa do tvorivého kolektívu muzikálu Bedári, ktorý v týchto dňoch uviedlo v premiére divadlo Nová scéna v Bratislave. Aj profesionálny prístup a kusisko práce našich žiakov sa podieľa na mimoriadnom úspechu tohto svetoznámeho predstavenia, na príprave ktorého sa podieľali aj naši študenti kostýmovej a audiovizuálnej tvorby.