• 16.3.2020 PRIJÍMACIE TALENTOVÉ SKÚŠKY

• 23.1.2020  "Deň otvorených dverí" od 9.30 hod do 17.30 hod.
  • 8.-14.2.2020 Lyžiarsky kurz študentov
  • 5.3.-7.3.2020 prezentácia školy vo Varšave
  • Účasť študentov na realizácii  muzikálu v divadle Nová scéna

korona banner

Absolútnou víťazkou Maľby 2019 je naša absolventka PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 07 Október 2019 01:00

Lucia Oleňová, absolventa školy, sa stala s dielom „The Immense dept“ absolútnou víťazkou súťaže Maľba 2019 - získala Cenu Nadácie VÚB pre mladých umelcov. Maliar a člen poroty Daniel Balabán zhodnotil jej úspech slovami: „Napriek tomu, že autorka patrí medzi najmladších finalistov, presvedčila svojím odhodlaným prístupom a odvahou riskovať:“ Diela finálovej dvadsiatky Maľby 2019 je možné vidieť v galérii Nedbalka.