• 16.3.2020 PRIJÍMACIE TALENTOVÉ SKÚŠKY

• 23.1.2020  "Deň otvorených dverí" od 9.30 hod do 17.30 hod.
  • 8.-14.2.2020 Lyžiarsky kurz študentov
  • 5.3.-7.3.2020 prezentácia školy vo Varšave
  • Účasť študentov na realizácii  muzikálu v divadle Nová scéna

talentovky

16. marca 2020

Ako sme pomáhali Osmijankovi PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 04 Október 2019 00:00

Aj my sme sa zapojili projektu, ktorého cieľom je zvyšovať čitateľskú gramotnosť detí. Nezisková organizácia Osmijanko pripravila už 16. ročník celoslovenskej čitateľskej súťaže Osmijankova literárna záhrada – Čítajme s Osmijankom – pridaj sa aj ty! určenej pre prvý stupeň základných škôl. Naši študenti masmediálnej komunikácie z III. C pre ňu pripravili podcast. Nielenže ho nahrali, ale sami si z podkladov pripravili aj informačné texty, vybrali úryvky zo súťažných kníh a urobili rozhovory s ilustrátorkou Martinou Rozinajovou a riaditeľkou organizácie Miroslavou Biznárovou. Hlavným partnerom projektu Čítajme s Osmijankom – pridaj sa aj ty! je Fond na podporu umenia. V minulosti získal projekt aj finančnú podporu Bratislavského samosprávneho kraja. Ak si chcete vypočuť podcast, nájdete ho na stránke www.osmijanko-ba.sk a facebookovej stránke osmijankono. Podcast si viete vypočuť aj na našej stránke TU.