Klimatický štrajk PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 03 Október 2019 00:00

Klimaticky strajk 2Ochrana životného prostredia patrí do priorít aj našej školy. 20. septembra 2019 sa študenti aktívne zapojili do klimatického štrajku, aby svojím hlasom podporili ochranu našej planéty, vyzvali politikov na riešenie klimatickej spravodlivosti a urýchlené kroky k prechodu na bezuhlíkovú ekonomiku. Študenti školy spolu s pedagógmi sa v rámci školského roka 2019/2020 budú podieľať na množstve aktivít, ktoré smerujú k ochrane životného prostredia.