• 16.3.2020 PRIJÍMACIE TALENTOVÉ SKÚŠKY

• 23.1.2020  "Deň otvorených dverí" od 9.30 hod do 17.30 hod.
  • 8.-14.2.2020 Lyžiarsky kurz študentov
  • 5.3.-7.3.2020 prezentácia školy vo Varšave
  • Účasť študentov na realizácii  muzikálu v divadle Nová scéna

talentovky

16. marca 2020

Vysoko erudovaná a profesionálne vedená inštitúcia PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 17 Jún 2019 16:49

ies BBBplusV máji tohto roku získala Stredná umelecká škola scénického výtvarníctva v Bratislave, ktorej zriaďovateľom je Bratislavský samosprávny kraj  v nezávislom audite medzinárodnej certifikácie škôl International Education Society, London (IES) rating BBB (vysoko erudovaná a profesionálne vedená inštitúcia). Profesionálne riadenie školy, kvalitná a obetavá práca všetkých pedagógov pri výchove a vzdelávaní stredných výtvarných pracovníkov, mimoriadne výsledky žiakov v odborných súťažiach a umeleckých prehliadkach, úspechy absolventov školy vo svete profesionálneho umenia priniesli škole zaslúžené uznanie.

ies_2019