• 29.7.2020 účasť školy na projekte BSK v rámci obnovy objektov DSS
  • 2.9.2020 začiatok vyučovania v školskom roku 2020/2021
  • 17.9.2020 účasť žiakov na umeleckých dielňach UNESCO v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva
  • 23.9.2020 účasť žiakov na Župnom športovom dni
  • 25.9.2020 účasť žiakov na súťaži Módny návrhár 2020 v Ružomberku
  • 29.9.2020 účasť  na príprave a realizácii podujatia "Vráťme knihy do škôl"
  • september 2020 slávnostné otvorenie nového fotoateliéru školy
  • september 2020 slávnostné otvorenie výstavnej siene na Sklenárovej

Mikulášsky turnaj vo florbale PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 08 December 2018 00:02

florbal 2018Mikuláš sa tradične v našej škole spája s florbalovým turnajom. Tento rok sa konal 7. decembra. Vydarenej akcie sa zúčastnilo päť družstiev z tried I. C, I. B, II. B, spojené družstvo III.A a II.C a výber žiakov IV. ročníka. Na turnaji prevládala bojovnosť a zdravá súťaživosť. Jednotlivé zápasy boli vyrovnané a odohrali sa v duchu fair play. V družstvách boli aj dievčatá, ktoré občas svojimi výkonmi zatienili svojich spolužiakov. Víťazom sa stalo družstvo I. C. Najlepším strelcom bol Dominik Padúch z II. B s desiatimi strelenými gólmi.