Mikulášsky turnaj vo florbale PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 07 December 2018 23:02

florbal 2018Mikuláš sa tradične v našej škole spája s florbalovým turnajom. Tento rok sa konal 7. decembra. Vydarenej akcie sa zúčastnilo päť družstiev z tried I. C, I. B, II. B, spojené družstvo III.A a II.C a výber žiakov IV. ročníka. Na turnaji prevládala bojovnosť a zdravá súťaživosť. Jednotlivé zápasy boli vyrovnané a odohrali sa v duchu fair play. V družstvách boli aj dievčatá, ktoré občas svojimi výkonmi zatienili svojich spolužiakov. Víťazom sa stalo družstvo I. C. Najlepším strelcom bol Dominik Padúch z II. B s desiatimi strelenými gólmi.