• 29.7.2020 účasť školy na projekte BSK v rámci obnovy objektov DSS
  • 2.9.2020 začiatok vyučovania v školskom roku 2020/2021
  • 17.9.2020 účasť žiakov na umeleckých dielňach UNESCO v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva
  • 23.9.2020 účasť žiakov na Župnom športovom dni
  • 25.9.2020 účasť žiakov na súťaži Módny návrhár 2020 v Ružomberku
  • 29.9.2020 účasť  na príprave a realizácii podujatia "Vráťme knihy do škôl"
  • september 2020 slávnostné otvorenie nového fotoateliéru školy
  • september 2020 slávnostné otvorenie výstavnej siene na Sklenárovej

Projekt podporovaný UNESCO PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 20 Marec 2018 21:32

unescoSpoznávanie spoločnej histórie Slovákov a Čechov v spojení s poznávaním pamiatok národného kultúrneho dedičstva sme spojili v projekte „Prieniky“ – pamiatky UNESCO a Habsburgovci. Projekt, ktorý realizujeme v spolupráci s našou partnerskou školou v Prahe, a ktorého cieľom je okrem poznávania pamiatok UNESCO a rozvíjania vedomostí o vláde panovníckeho rodu Habsburgovcov  tiež rozvoj jazykových, digitálnych a predovšetkým tvorivých výtvarných zručností študentov, získal podporu samotnej organizácie UNESCO. Veríme, že výstup z projektu – kalendár a súčasne sprievodca vybranými pamiatkami UNESCO prispeje k propagácii výnimočného kultúrneho bohatstva  našich krajín.