• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

social facebook box blue Twitter Logo

Pripravujeme

  • 16.3.2020 PRIJÍMACIE TALENTOVÉ SKÚŠKY

  • 23.1.2020  "Deň otvorených dverí" od 9.30 hod do 17.30 hod.
  • 8.-14.2.2020 Lyžiarsky kurz študentov
  • 5.3.-7.3.2020 prezentácia školy vo Varšave
  • Účasť študentov na realizácii  muzikálu v divadle Nová scéna

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 40 hostí 

Štatistika

Počet zobrazení obsahu : 859832

talentovky

termín 16. marca 2020 bol ZRUŠENÝ !

Máš umelecké črevo ? PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 29 Marec 2018 16:20

muc 2018 2Do zaujímavej súťaže „Máš umelecké črevo?“ sa  v tomto roku zapojili svojimi projektami štyri skupiny študentov našej školy. Súťaž, ktorú na Slovensku zastrešuje Slovenská národná galéria, má za cieľ poskytnúť mladým ľuďom priestor pre predstavenie súčasného umenia ako prostriedku objavovania nových súvislostí sveta okolo nás a možno aj v nás. Jej téma v tomto roku znela „Identita“. V konkurencii projektov študentov z gymnázií a ostatných stredných škôl uspeli študentky druhého ročníka Blažena Machavová, Sandy Minďášová, Lucia Nováková a ich prezentácia bude vystavené od 4. mája tohto roku vo výtvarnom ateliéri SNG.

Viac fotografií nájdete v našej fotogalérii.

 
2% z daní pre našich žiakov PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 24 Marec 2018 17:48

2 percenta
 

Čítať celý článok...
 
Naša SUPERSTAR PDF Tlačiť E-mail
Nedeľa, 25 Marec 2018 11:58

superstarV populárnej hudobnej talentovej súťaži SUPERSTAR máme aj my "horúce želiezko v ohni". Talentovaný a šikovný Patrik Filip KOSKA, žiak 1. ročníka (študijný odbor Masmediálna tvorba) ukázal porote v čom je najlepší.

superstar patrik

 
Projekt podporovaný UNESCO PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 20 Marec 2018 20:32

unescoSpoznávanie spoločnej histórie Slovákov a Čechov v spojení s poznávaním pamiatok národného kultúrneho dedičstva sme spojili v projekte „Prieniky“ – pamiatky UNESCO a Habsburgovci. Projekt, ktorý realizujeme v spolupráci s našou partnerskou školou v Prahe, a ktorého cieľom je okrem poznávania pamiatok UNESCO a rozvíjania vedomostí o vláde panovníckeho rodu Habsburgovcov  tiež rozvoj jazykových, digitálnych a predovšetkým tvorivých výtvarných zručností študentov, získal podporu samotnej organizácie UNESCO. Veríme, že výstup z projektu – kalendár a súčasne sprievodca vybranými pamiatkami UNESCO prispeje k propagácii výnimočného kultúrneho bohatstva  našich krajín.

 
Zlatá klapka PDF Tlačiť E-mail
Streda, 14 Marec 2018 20:23

zlata klapkaMimoriadne úspešne reprezentoval našu školu v  piatom ročníku celoslovenskej súťaže v audiovizuálnej a multimediálnej tvorbe „Zlatá klapka“ študent tretieho ročníka Damián Szabó. Svojím filmom „Nálady mesta“ sa stal víťazom kategórie krátky hraný film, vo vekovej kategórii 15 – 19 rokov. Film si môžete pozrieť na YOUTUBE kanáli organizátora súťaže Základnej umeleckej školy J. Albrechta v Bratislave.

zlata klapka 2018

 
Majstrovstvá Slovenska v maľovaní na telo BODY ART 2018 PDF Tlačiť E-mail
Nedeľa, 25 Február 2018 20:08

body art 2018Začiatkom februára sa naši študenti zúčastnili Majstrovstiev Slovenska v maľovaní na telo BODY ART 2018 v rámci medzinárodného veľtrhu kozmetiky Interbeauty. Po prvýkrát bola v tejto súťaži otvorená osobitná kategória pre študentov stredných škôl.  body art 2018 2Téma súťaže ,,Atlantída, stratené svety“ zaujala dve naše študentky tretieho ročníka študijného odboru scénické výtvarníctvo - maskérska tvorba, Szabinu Opálovú a Katku Nemcovú. V širokej konkurencii súťažiacich, kde ponímanie témy bolo od rozprávkových postáv, cez science fiction až po skutočne umelecké stvárnenie získala Katka Nemcová krásne tretie miesto.

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 10 z 33