• SUPBA-2.jpg
  • SUPBA-1.jpg

social facebook box blue Twitter Logo

kurz logo

Pripravujeme

  • 4. októbra 2019 prezentácia školy na Dni župných škôl v AVIONE
  • prezentácia školy na „Župná pre mňa“: 8.10.2019 – Pezinok; 10.10.2019 – Senec; 16.10.2019 - Malacky
  • 21. októbra 2019 tvorivé dielne a vernisáž výstavy celoštátnej výtvarnej súťaže „Slovensko, krajina v srdci Európy 2019“
  • 14. novembra 2019 Deň otvorených dverí
  • 16. novembra 2019 otvorenie prípravného kurzu pre uchádzačov o štúdium na stredných školách výtvarného zamerania

 

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - TVORBA A KONŠTRUKCIA SCÉNYVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

Percentá pre školu

percenta-pre-skolu

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 44 hostí 

Štatistika

Počet zobrazení obsahu : 659735
Poďakovanie z Úsmevu ako dar PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 15 Január 2018 20:47

usmev 2017

 
Tradície a my PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 01 Február 2018 22:21

folklorCentrum voľného času KALOGATIA v Trnave, v rámci roka Európskeho kultúrneho dedičstva vyhlásilo zaujímajú výtvarnú súťaž, v ktorej mali žiaci a mladí ľudia ukázať čo vedia o dedičstve minulých generácií, pod názvom „Folklór“.  Naše študentky, Bianka Halászová a Beáta Ľudmová,  zaujímavými fotografiami, ktoré ukazujú nádheru ľudových motívov v slovenskej keramike a v ľudových krojoch, obsadili v kategórii študentov stredných škôl dve prvé miesta.

Ludmova Beata Halaszova Bianka

 
Aj nemčina je in PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 18 Január 2018 22:06

germanDňa 18. januára 2018 sa naša študentka Nicoletta Daria Ebringerová zo IV. B triedy zúčastnila na okresnom kole Olympiády v nemeckom jazyku na Gymnáziu Ivana Horvátha. V tvrdej konkurencii so študentami gymnázií a ostatných stredných odborných škôl ukázala kvalitu svojich vedomostí a výbornú prípravu. Suverénne zvíťazila a postúpila do krajského kola Olympiády v nemeckom jazyku.

nicolette ebringerova

 
Deň župných škôl v Avione PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 19 Január 2018 19:08

banner avion 201819. januára 2018 sa konal v poradí už 7. ročník Dňa župných škôl v AVIONE. Stredné školy v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK tu majú možnosť prezentovať širokej verejnosti svoje študijné programy, úspechy a výsledky práce širokej verejnosti. Stalo sa pravidlom, že postavenie stage, jeho ozvučenie a osvetlenie, tvorbu videozáznamu z celej akcie realizuje naša škola. Zabezpečili sme aj veľkú LED stenu pre obrazovú prezentáciu všetkých zúčastnených škôl.
Sprievodné vystúpenie našich žiakov vždy patrí k vrcholom kultúrneho aj emotívneho zážitku tohto podujatia. Tento rok sme sa predstavili v scénickej show „Z rozprávky do rozprávky“, v ktorej diváci videli viac ako päťdesiat fantastických postáv z dvadsiatich rozprávkových príbehov. Fotografie z tejto akcie si môžete pozrieť v našej fotogalérii a krátke video v odkliku TV vízia.

 
Anjel Vianoc PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 16 Január 2018 00:00

Anjel Vianoc 1Takmer ako vianočný darček škole a pedagógom, ktorí sa venujú rozvoju talentu študentov, v tradičnej celoslovenskej výtvarnej súťaži „Anjel Vianoc“, získali študenti našej školy významné ocenenia. V kategórii stredných škôl obsadila Barbora Jochová svojou textilnou kolážou  „Posolstvo“ prvé miesto a Daniel Kubičina s linorytom „Bacha ide ten“ bol na druhom mieste.  Práce je možné vidieť v Tatranskej galérii v Poprade, ktorá bola vyhlasovateľom súťaž,e do konca januára 2018. My Vám ich ponúkame v našej galérii.

anjel vianoc 2 anjel vianoc 3 barbora jochova daniel kubista

 
Vianočný les PDF Tlačiť E-mail
Nedeľa, 17 December 2017 00:00

stromcek2017Na Nádvorí sv. Jána Nepomuckého (v Primaciálnom paláci) vnikol unikátny vianočný les z vianočných stromčekov ozdobených žiakmi a študentami bratislavských škôl. K tomuto mimoriadnemu podujatiu, ktoré bolo súčasťou vianočnej Bratislavy, organizovanému BKIS, sme sa pridali aj my. Naši študenti vytvorili netradičné ozdoby, ktoré prezentovali vianočnú nádheru jednotlivých študijných odborov školy. Stromčeky boli rozsvietené 1. decembra a ten náš nemal v originalite ozdôb konkurenciu.

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 10 z 32