• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

Blesková správa

virtualny dod


VIRTUÁLNY DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ
pre vstup kliknite na obrázok alebo SEM

social facebook box blue Twitter Logo

Pripravujeme

  • 16.02.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 19 hostí 

Štatistika

Počet zobrazení obsahu : 2355764
Červené maky PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 15 November 2021 09:33

Červené maky 311. novembra si každý rok pripomíname Deň vojnových veteránov. Je spojený s dátumom ukončenia 1. svetovej vojny. Je to deň, kedy sa s úctou skláňame nad hrdinskými skutkami vojakov oboch svetových vojen, ktorí bojovali a často položili svoje životy pre krajší zajtrajšok ostatných. Z úcty k vojnovým obetiam a žijúcim veteránom sa aj naši žiaci zúčastnili verejnej charitatívnej zbierky „Červené maky“, organizovanej OZ Post Bellum, ktoré zaznamenáva príbehy pamätníkov 20.storočia.

 
Hodina deťom PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 26 Október 2021 00:00

Hodina deťom 121. októbra 2021 sa študenti našej školy aktívne podieľali na charitatívnej zbierke HODINA DEŤOM, ktorú organizuje Nadácia pre deti Slovenska. V tomto roku to bol už 22. ročník zbierky. Bol zameraný na pomoc deťom a mladým ľuďom na Slovensku v jednorodičovských rodinách. Posledný rok poznačený epidémiou koronavírusu Covid-19 zasiahol najviac deti žijúce s jedným rodičom, s mamami samoživiteľkami, starými rodičmi alebo opatrovateľmi. Zbierkou sa prispeje týmto deťom na potraviny, školské potreby, školské obedy, terapeutickú pomoc alebo zdravotné pomôcky.

 
Projekt Erasmus+ štartuje PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 25 Október 2021 00:00

2 Erasmus PulaMedzinárodný projekt „Tradície regiónov očami študentov za podpory odborníkov z praxe“ štartuje! Sedem organizácií zo šiestich európskych krajín, vrátane našej školy, sa spojili v unikátnom projekte spolupráce financovanom zo schémy Erasmus+, ktorého cieľom je spojiť žiakov z rôznych kútov Európy a spoločne objavovať zabudnuté remeslá, výrobné postupy, spoznávať tradičné odvetvia priemyslu, ktoré formovali rozvoj našich regiónov po stáročia, inšpirovať sa kultúrou a umením a najmä za pomoci znovu nájdenia tradícií rozvíjať svoje odborné zručnosti pre potreby zajtrajška. Organizačný tím má za sebou úvodný workshop v Pule (Chorvátsko), projekt je tak oficiálne spustený a už čoskoro sa naši žiaci môžu tešiť workshopy v Nemecku, Taliansku, Chorvátsku, Rumunsku, Česku a na Slovensku.

 
Deň župných škôl Nivy Bratislava PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 11 Október 2021 00:00

Aj tento rok sa naša škola zapojila do Dňa župných škôl v Bratislave. Ponúkli sme tam len malú ochutnávku pestrej ponuky našich odborov. Veríme, že epidemiologická situácia bude aspoň natoľko priaznivá, a čoskoro Vás budeme môcť privítať osobne aj u nás v škole na Dni otvorených dverí, kde si budete môcť odbory pozrieť detailnejšie. Ak Vás nebudeme môcť pozvať na prezenčný Deň otvorených dverí, určite ho pripravíme virtuálne. Predsa slovami pána ministra školstva “Výber strednej školy je krokom, ktorý ovplyvní Vaše ďalšie kroky a Vašu životnú budúcnosť.”

SnímkaDZP2021

 
Pokračujeme v projekte Pridružené školy UNESCO PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 04 Október 2021 00:00

UNESCO 1Ako každý rok, aj teraz sa konalo stretnutie škôl zapojených do projektu Pridružené školy UNESCO. Sme jednou z 22 slovenských škôl, ktoré sú aktívne zapojené v tomto projekte. Pozývame aj Vás na krátku virtuálnu prehliadku diel našich študentov, ktoré ozdobili rokovaciu sálu stretnutia a ktorá sa stretla s obdivom všetkých účastníkov stretnutia.

https://youtube.com/watch?v=dHKkJkW4DWI&

 
Opäť vystavujeme v Poľsku PDF Tlačiť E-mail
Streda, 08 September 2021 00:00

Sklenárka Plenér Varšava 2Medzinárodná spolupráca školy nás opäť zaviedla do Poľska. 3.septembra 2021 sa v Krakove v Galérii slovenského umenia Spolku Slovákov v Poľsku uskutočnila vernisáž výstavy Scenicart, ktorá prezentuje tvorbu študentov a odborných pedagógov našej školy.

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 6 z 41